«Мене намагалися згвалтувати, били і принижували»: одкровення Анастасії Приходько

30-09-2021

Учасниця конкурсу «Євробачення-2009» живе у другому шлюбі. Артистка виховує трьох дітей: 11-річну Нану, 6-річного Гордія і 4-х місячного Луку. Анастасія встигає і піклуватися про близьких, і брати участь в зйомках популярних шоу. Багатодітна мама не соромиться бути відвертою. Так, вона розповіла про маловідомі деталі свого особистого життя.

За словами 34-річної артистки, її прадід - японець. Від нього Приходько дісталися очі, за які в дитинстві її ображали. Зараз виконавиця хіта «Мамо» ними пишається. «Я завжди була аутсайдером. Я б не сказала, що це моя принципова позиція. Так виходить. Я занадто прямолінійна і говорю все в лоб. А таких не люблять», - сказала Анастасія.

Співачка, яка живе в Києві, зізналася, що пережила насильство. «Я була кілька разів на межі життя і смерті, втрачала близьких, тікала з дому, ночувала в підвалах, голодувала. Мене намагалися згвалтувати, били і принижували. Але я як і раніше вірю в диво і справжніх людей», - каже Приходько./

Теледіва мріяла про міцну сім'ю, і її бажання втілилося в життя. «Якби в 20 років мені сказали, що в 34 у мене буде троє дітей, улюблений і люблячий чоловік, будинок з собакою, кішкою, басейном і трояндами, я ніколи не повірила б. Це було моєю блакитною мрією, яка здавалася нездійсненною!» - пояснила Анастасія.

Їй непросто поєднувати зйомки і материнство. Співачка знає, що таке стрес. «Я взагалі не сплю! Сама не знаю, звідки у мене беруться сили. Напевно, Бог керує цим, і я дуже вдячна йому. Чесно зізнаюся, приїжджаю додому і мені хочеться плакати через втому. Але потрібно купати малюка і укласти спати, адже він теж втомлюється і нервує. Ось і виходить, що лягаю я близько години ночі, потім встаю на нічне годування і в 7 ранку. І так кожен день», - зазначила артистка.

Її в усьому підтримує обранець. Чоловік співачки завжди поруч з нею. «Сім'я для мене - все! Зараз я дивлюся на свого чоловіка, який постійно знаходиться тут, в павільйоні, витрачає час на те, щоб допомогти мені і посидіти з сином, поки я знімаюся. В цей час він міг би бути на роботі, але все забирає сюди і поєднує догляд за малюком зі своїми справами. Я бачу, що він постійно вирішує питання», - додала Приходько в бесіді з Viva.

Багатодітна мама, співачка Анастасія Приходько: «Коли мені було 20, для мене діти були, як НЛО»
Співачка Анастасія Приходько побувала в гостях у шоу «Твій день». Вона розповіла про свій особистий досвід материнства і новий етап у кар'єрі
29-09-2021