офіційний сайт
АНАСТАСІЯ
ПРИХОДЬКО
01

БІОГРАФІЯ

Анастасія Приходько – українська співачка, Заслужена артистка України, волонтер та громадський діяч.

Вона – символ справжньої, вільної, сильної, сучасної української музики з жіночим обличчям. Її називають Музою українських захисників, Новою Українською Амазонкою, сучасною Жанною д’Арк, яка заради Правди відреклася від грошей, слави та нагород.

ДЕТАЛЬНІШЕ
02

ПРИДБАТИ МУЗИКУ

03

ФОТО

04

НОВИНИ

Анастасія Приходько має політичні амбіції має
Заслужена артистка України Анастасія Приходько в програмі «Наші Люди» в ефірі Meydan FM розповіла про волонтерство, Євробачення, відмову від виступів у Росії та новий — український етап творчого життя. Анастасія Приходько — українська співачка, музикант. Спершу здобула популярність після перемоги в 7-му сезоні російського шоу «Фабрика зірок». У 2009 із піснею «Мамо» представляла Росію на Пісенному конкурсі Євробачення. У 2016 брала участь у півфіналі українського національного відбору.
02-07-2018
Анастасія Приходько має політичні амбіції
Про це Заслужена артистка України розповіла у студії програми «16+» на skrypin.ua Починаючи спілкування із жартів та дитячих спогадів, ведучі перейшли до більш серйозних тем, які не на skrypin.ua Починаючи спілкування із жартів та дитячих спогадів, ведучі перейшли до більш серйозних тем
02-07-2018
05

МУЗИКА

06

ВІДЕО